Diskusní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Огромный выбор

#Hookahmagic
Мы всегда с Вами и стараемся нести только позитив и радость.
Ищите Нас в соцсетях,подписывайтесь и будьте в курсе последних топовых событий.
Строго 18+

Кальянный бренд Фараон давно завоевал сердца ценителей кальянной культуры вариативностью моделей кальянов,
приемлемым качеством и низкой ценовой политикой. Именно эти факторы играют главную роль в истории его успеха. Не упускайте очевидную выгоду и вы! Заказывайте кальян Pharaon (Фараон) 2014 Сlick в интернет-магазине HookahMagic и оформляйте доставку в любой регион РФ. Мы гарантируем быструю доставку и высокое качество предоставляемой продукции.

https://h-magic.su/hookah
Удачных вам покупок!

[url=https://www.rosecs.com/apps/guestbook/]Огромный выбор[/url] 338996b

Datum
Vložil
Titulek

Обязательно посетите наш сайт

HoOkAh MaGic наш официальный бренд
Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт
и возможно приобрести кальяны и всё для них.
Доставка по всей России
Бесплатная консультация
Отправка в день заказа
Персональные скидки
Строго 18+

Datum
Vložil
Titulek

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is central to the portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is located just in front of the rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.



Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be brought on by trauma for the urinary tract or by infections from the rest from the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to determine what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a number of ejaculations a week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat beef without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to take to be sure a normal prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should go for prostate examination one or more times per year.

Datum
Vložil
Titulek

W-G.

Dobrý den, je mi 37 let a diagnostikovali mě Wegenera.Chtěl jsem se zeptat jestli po Cyklofosfamidech infuzích míváte někdo stavy vnitřního chvění a problémy s ovládání psychických stavů ?Zatím jsem po 2 pulsu.Taky by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenosti co dělat ,aby nedocházelo k relapsum jestli třeba máte zkušenosti k nějaké i alternativní léčbě, která pomáhá nebo alespon máte pocit,že když jí aplikujete tak k relapsům nedochází.Díky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: W-G.

Wegenera má 4 roky. Absolvovala jsem devět pulsů, dá se to přežít, hodně jsem přibrala. Nejvíc mi pomohla rodina a kamarádi z práce. Poslední dobou jsem utahaná, ale člověk si musí říkat jsou na tom lidi hůř tak se sakra nelituj. Léčí mě v Motole, měla jsem štěstí na hodné a šikovné doktory. Ničemu se nepodávej, pokud tě někdo rozčílí tak mu řekni ci si myslíš, nic v sobě nezadržuj. Nejvíc pomáhá mazlení se psem, mě alespon moc pomohlo a pomáhá. Němému tvorovi se můžeš vypovídat , nebude tě litovat ani kárat. Měj se hezky, bude líp.

Datum
Vložil
Titulek

wegenerova granulomatoza a zvířata

dobrý den, přítel má diagnostikovanou tuto nemoc. Má strach, že původ může mít od zvířata (doma máme psa, kočku a 2 potkánky). Já trvdím že v žádném případě. S potkánky nepřijde prakticky do styku, uklízím a starám se o ně pouze já. Má tady někdo zkušenost či informaci, že domácí zvířata a laboratorní potkani by mohli být přítěží jedinci žijící s nimi v jedné domácnosti? děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: wegenerova granulomatoza a zvířata

Pokud je potkan chovaný doma a neběhá venku, kde by mohl chytit řadu nemocí, nemusíš se bát. Laboratorní potkani jsou již více než století chováni v čistých, takřka sterilních podmínkách a nemoci, které přenáší divocí potkani (jako většina volně žijících hlodavců a divokých zvířat celkově) u nich byly zcela vymýceny. Laboratorní potkani se při běžném chovu prostě nemají kde a čím nakazit. Takže obavy lidí, aby se od laboratorních potkanů nenakazili nějakou strašlivou a zákeřnou chorobou jsou naprosto zbytečné. Pes a kočka v domácnosti při zachování hygienických pravidel rovněž bez problémů.

Datum
Vložil
Titulek

Drenážní trubičky

Dobrý den!
Pročítám vaše příspěvky a musím se zeptat:
Můj syn (10let) má zhoršené slyšení na levém uchu, vinou nahromaděné tekujtiny za bubínkem. Občas mívá i záněty stř. ucha. Mudr. doporučila odstranění nosní mandle, odsátí tekutiny, popř. zavedení drenážní trubičky. V úterý jsme objednaní na operaci. O odstanění nosní mandle jsem se dočetla poměrně dost, ale jak probíhá zavedení trubičky do ucha jsem nezjistila. Dále by mě zajímalo, jaký je stav bezprostředně po operaci, jestli jsou bolesti a jak moc. A poslední dotaz - předoperační vyšetření jsme absolvovali v pondělí a od té doby na syna skočilo mírné nachlazení - nic dramatického, jen rýma a občasné kýchání, nekašle, je bez teploty - je tímto nějak ohrožen termín operace? Díky Dagmar

Datum
Vložil
Titulek

Re: Drenážní trubičky

Zavedeni drenazni trubicdky je velmi banalni zakrok trvajici 5 minut, bolesti nejsou zadne... nachlazeni muze byt problem pro celkovou anestezii, v niz se operace provadi u deti

Datum
Vložil
Titulek

Re: Drenážní trubičky

Dobrý den, chci Vám všem poděkovat za Vaše příspěvky. Mám podezření na WG a jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství. Před pěti lety jsem měla rozsáhlý nález na plicích a anca v krvi. Vše se však bez léčby zlepšilo. Teď jsem v 35 letech těhotná,mám zánět v uchu a píchání na hrudi. Doktor z revmatologie ma dovolenou,tak to budu řešit až příští týden. Chci se zeptat,jestli ma někdo zkušenosti s rozjetou Wg v těhotenství. Jsem z toho dost nervózní. Děkuji za odpověď a také za to,ze se o své zkušenosti podělíte, vážně mi to pomáhá. Na int. stránkách čtu samé hrůzy z Vašich příspěvků zjišťuji, že se s tím dá něco dělat.

Záznamy: 41 - 50 ze 145

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.